O nas

Historia 5 Days DEO

Założone przez Clausa Greiffenberga

Początek

Założycielem 5 Days DEO jest Claus Greiffenberg. Jego inspiracją był głównie jego dziadek, który przeznaczył swoje życie tworzeniu uzdrawiających maści. Claus wiedział że pot jest bez zapachu, a to bakterie są tak naprawdę przyczyną nieprzyjemnego zapachu. Claus pomyślał że mógłby spróbować zneutralizować te bakterie, co sprawiłoby że pot nie miałby zapachu.

Wizja

To, że stałby się osobą która pomoże wielu ludziom żyć bez nieprzyjemnego zapachu, było największą motywacją Clausa.

I tak właśnie w 2010 roku powstało 5 Days DEO

5 Days DEO opiera się na dokładnie zbalansowanej kombinacji składników, które są powodem dla którego produkt działa przez tak długi czas – eliminuje zapach potu aż do 5 dni!

Jednym z naszych celów przy tworzeniu tego produktu było zapewnienie, że będzie on bezpieczny dla wszystkich typów skóry, dla alergików i kobiet w ciąży. Z dumą możemy stwierdzić że udało nam się to osiągnąć.

Jak to możliwe że 5 Days DEO jest całkowicie nieszkodliwe? To proste

  • Bez parabenów
  • Bez substancji zapachowych
  • Nie zatyka porów
  • Nieszkodliwy dla ciała
  • Zatwierdzony przez Astma Allergi Danmark

Astma Allergi Danmark

Największym osiągnięciem dla 5 Days DEO było gdy Astma Allergi Danmark zatwierdziło nasz produkt. To duńskie stowarzyszenie alergiczne potwierdziło że skład naszego produktu jest całkowicie bezpieczny dla ciała.

Polecany przez Tænk Kemi

5 Days DEO uzyskało najlepsze wyniki w teście przeprowadzonym przez Tænk Kemi. Tænk Kemi to duńska rada konsumentów skupiająca się na testowaniu produktów, a następnie polecaniu najbardziej bezpiecznych z nich społeczeństwu.

Największa duńska sieć drogerii

Przełom nastąpił gdy największa duńska sieć drogerii MATAS zdecydowała się włączyć 5 Days DEO do swojego asortymentu w całej Danii. Z czasem 5 Days DEO stało się wielkim sukcesem, który zachęcił nas do wprowadzenia produktu w innych krajach.

Nowa twarz 5 Days DEO

Dlatego też w 2018 roku padła decyzja by zacząć proces projektowania nowej twarzy marki 5 Days DEO, co oznaczało między innymi stworzenie bardziej nowoczesnego opakowania, nowej strony internetowej, a także przygotowanie materiałów do użytku w innych krajach, w tym np. przetłumaczenie instrukcji na 10 języków.

Rozwój

Małymi krokami zbliżyliśmy się do marca 2019 roku, gdy otworzyliśmy nasz pierwszy sklep internetowy 5 Days DEO w Słowacji.

Misja

Wszystkie sukcesy, małe i duże, wszystkie pozytywne opinie, dają nam motywację by rozwijać się dalej i dać szansę na życie bez zapachu potu coraz większej liczbie ludzi na całym świecie.

Przyszłe cele

Zawsze wiedzieliśmy że następnym krajem do którego wprowadzimy nasz produkt będą Polska, i pod koniec 2019 roku to marzenie stanie się rzeczywistością. Ale Polska to nie ostatni przystanek na drodze. Mamy w planach rozszerzenie i wysyłkę 5 Days DEO na cały świat.

Ale nasza wizja wciąż jest ta sama! Życie bez zapachu potu dla każdego.

5/5