Jak to działa?

5 DAYS DEO

Dlaczego pot brzydko pachnie?

W rzeczywistości pot nie ma żadnego zapachu. Znajomy nam nieprzyjemny zapach pochodzi tak naprawdę od bakterii obecnych na skórze, które metabolizują pot wydzielany z gruczołów potowych.

Zapach ten głównie pochodzi z gruczołów apokrynowych pod pachami, które wydzielają gęsty, tłusty pot bogaty w białka i lipidy, którymi żywią się bakterie.

5 Days DEO opiera się na przełomowej technologii, która sprawia że pot nie wydziela żadnego zapachu aż do 5 dni – 100% skuteczności nawet po kąpieli!

5 Days DEO neutralizuje bakterie obecne w gruczołach potowych i przeciwdziała ich rozmnażaniu i aktywności.

Brak aktywnych bakterii = brak zapachu potu.

LOGOseethrough
5 DAYS DEO

Przy prawidłowym stosowaniu 5 Days DEO sprawi, że pot nie będzie miał zapachu do 5 dni.

Rozprowadź 5 Days DEO wieczorem tam, gdzie czujesz potrzebę, na czystej i suchej skórze – aby składniki mogły wchłonąć się w gruczoły potowe w ciągu nocy. By osiągnąć najlepsze rezultaty zalecamy stosować 5 Day DEO przed snem, ponieważ twoje ciało nie jest w ruchu, więc produkt najskuteczniej zneutralizuje aktywne bakterie.

5 Days DEO nie ma żadnego zapachu więc możesz go używać wraz ze swoim ulubionym antyperspirantem lub perfumami.

Jako duński produkt, 5 Days DEO zostało przetestowane przez duńskie stowarzyszenie alergiczne (Astma Allergi Danmark) i uzyskało najwyższy wynik w radzie konsumenckiej “Tænk Kemi”.

5 Days DEO do stóp i ciała jest przeznaczony do stosowania na stopach dla uczucia chłodu i suchości, ale może być również używany w butach, pod piersiami, oraz na innych częściach ciała, wszędzie tam gdzie czujesz potrzebę.

GWARANCJA

Gwarancja zwrotu pieniędzy!

Jesteśmy tak przekonani o skuteczności naszego produktu że gwarantujemy twoją satysfakcję – lub zwrot pieniędzy.